Koniec Roku Uniwersyteckiego 2018

AK & Sublab – „EDEN

 

Od dawna zawodzę, krzyczę

 w myślach
Te kilka osób mówiło, że przyjdzie
Obieżyświat
Zaufałem, nikt nie dotarł
Zabili Pilota.

Lyss – Indie film lovers feat. Kerri

Deszcz padał, bywało zimno, zwłaszcza gdy siedziałem na Peronie, bo osoba, z którą miałem robić Projekt wysypała się na ostatnią chwilę. No, nie ostatnią – ostatnią dla Niej. Zawsze mam plan B… i C – serio!
Przyzwyczaiłem się odczuwać opór.
Jak idzie zbyt gładko to zastanawiam się kiedy to wszystko … ekhm . Jak idzie zbyt gładko to chodzę jak życiowy ateista. Nie wierzę, nie wierzę, nie wierzę, że to się dzieję… i jest prawdziwe.

Chciałem zrobić poetycki dokument o pewnej ciężkiej chorobie, cyfrowym otworkiem – aby był to naprawdę niesamowity projekt. (W sumie teraz myślę, że może na finalny rok się uda. Jednak szkoda, szkoda.) To był by projekt, który mógłby mieć znaczenie i coś zmienić. O dziwo, osobie, której tak bardzo na tym także zależało, przestało.

Alina Baraz & Galimatias – Fantasy

Miałem też projekt z muzyką ale krótko mówiąc:

Nie dawaj do oceny gatunku muzyki człowiekowi, który „nie zna” tego gatunku.

Oto projekt, który udoskonaliłem po odrzuceniu go przez moich wykładowców.

DFEKT – What you want (prod. jhfly x squid ethics)

Trochę smutno się zrobiło więc na rozweselenie dobre wieści.
Zdobyłem pracę w Muzeum Nauki jako Młodszy Fotograf!
Jestem bardzo podekscytowany możliwością pracy w Archiwum Muzealnym. Stare przedmioty mają dla mnie magię.

Pamiętam jak we Wrocławiu będąc jeszcze na stancji u mojego ziomeczka – szukając mieszkania dla siebie, słuchałem kawałka 3ody Kru – „Czilałt 2”. Wtedy moja kariera fotograficzna jeszcze się nie zaczęła, ale wiedziałem, że zacznie. Byłem nowy we Wrocławiu, nie miałem jeszcze mieszkania, nie wiedziałem jaki tramwaj jedzie na ul. Dubois/Drobnera i co to jest Wyspa Słodowa. Jedyne co wiedziałem to, to, że dostałem się do szkoły fotograficznej.
Miałem wtedy takie wyobrażenie o swojej przyszłej pracy jako Fotograf – żeby to była jedna z najprzyjemniejszych rzeczy jakie będę w życiu robił… i jeszcze na tym zarabiał. Pamiętam też fakt, że chciałem by muzyka towarzyszyła mi podczas pracy.
Praca w Muzeum jako Młodszy Fotograf daje mi to wszystko.

Chwała Panu!